• question_answerinfo@aliyilmaztasimacilik.com
  • perm_phone_msg+90 232 502 85 54

Hakkımızda

showcase image

Şİrketİmİz

2018 YILINDA BAŞLADIĞIMIZ PERSONEL TAŞIMACILIĞI VE TURİZM SEKTÖRÜNE ARAÇ FİLOMUZU ÇOĞALTARAK DEVAM ETTİK BUNUN YANI SIRA KADROMUZA KATTIĞIMIZ TECRÜBELİ PERSONELLER İLE HİZMET KALİTEMİZİ ARTTIRDIK VE GÜVENLİ HESAPLI SÜRDÜLEBİLİR HİZMET ANLAYIŞINI İLKE EDİNEREK İZMİR BÖLGESİNDE BİRDEN ÇOK BÜYÜK KURUMSAL TAŞIMACILIK ŞİRKETLERİNE ARAÇ TEDARİĞİ SAĞLAYARAK KURUMSAL FİRMALARA PERSONEL TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ SAĞLADIK. EDİNDİĞİMİZ TECRÜBELERLE DİREKT OLARAK KURUMSAL FİRMALARA PERSONEL TAŞIMACILIĞI HİZMETİ VERMEK İÇİN 2023 YILINDA ALİ YILMAZ TURİZM’İ KURUMSAL BİR ŞİRKETE DÖNÜŞTÜREREK BÜYÜK OFİSİMİZİ KEMALPAŞA OSB’ DE KURDUK VE FAALİYETLERİMİZE HIZ VERDİK.

AMACIMIZ; SİZ DEĞERLİ İŞLETMELERE GÜVENİLİR HESAPLI SÜRDÜLEBİLİR HİZMETİ EN İYİ ŞEKİLDE SUNABİLMEKTİR. BUNUN İÇİNDE PROFESYONEL YÖNETİCİ KADROMUZUN SAĞLAYACAĞI ORGANİZASYON VE KOORDİNASYON BÜTÜNLÜĞÜ İÇERİSİNDE, KONFORLU ARAÇLARIMIZLA PİYASAYA VERDİĞİMİZ GÜVEN İLİŞKİSİ İLE SİZ DEĞERLİ İŞLETMELERLE ARTARAK DEVAM EDEN İŞ ORTAKLIKLARIMIZIN DAHA NİCELERİNE DEVAM ETMESİ DİLEĞİYLE.

Genel Müdür Mesajı

GÜVEN ESASINA DAYANARAK ÖZVERİLİ HAREKET EDİP SÜRDÜLEBİLİR OLMAYI BENİMSEDİĞİM İŞ HAYATINDA HEDEFLERİME ULAŞMANIN GURURUNU YAŞIYORUM. SÜREÇ İÇERİSİNDE ÇALIŞTIĞIM BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE DE BERABER YOL YÜRÜYECEĞİMİZ İŞ ORTAKLARIMIZA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.

Saygılarımla ...
ALİ YILMAZ

Hizmetlerimiz

Öğrenci taşıma kurallarına uygun şekilde dizayn edilmiş araçlar ve bu araçlarda görev yapan tecrübeli rehberler aracılığıyla emanetimiz olan çocuklarımızın güvenli ve zamanında derslerine girmesini sağlamak ve ders bitiminde de güvenli bir şekilde ailelerine teslim etmek en önemli görevlerimizdendir.
Öz mal filomuz ve sektördeki koordine ettiğimiz 4000 alt taşeron kadromuzla temiz konforlu araçlar ve iş güvenliği eğitimi verdiğimiz şoförler ile kaliteli güvenli bir yolculuk sağlamaktayız.
Ali Yılmaz Taşımacılık, servis taşımacılığının öenmli ve tecrübe gerektiren bir sektör olduğunun bilincinde olup araç filosunun yenileyerek siz değerli partnerlerimize sınırsız hizmeti süreklilik haline getirmektedir.
Lüks konforlu araçlar ve temsil temsil yeteneği güçlü şoförler ile misafirlerinizi iş ortaklarınızı yolculuk esnasında güvenli kaliteli bir zaman geçirmesini sağlamak başlıca görevlerimizdendir.
Organizasyon merkezine misafirlerin yada personellerin ulaşımının sağlanması için adres olarak tek noktadan veya adreslerin paylaşılması suretiyle istenilen noktalardan zamanında konforlu araçlar ile alıp güvenle organizasyon merkezine ulaştırmak ve organizasyon bitiminde de güvenle taşımak başlıca görevlerimizdendir.

Kurumsal

Yakaladığımız üstün hizmet ve kalite anlayışını bütün hizmet verdiğimiz kurumlara aktarmak ve devam ettirmek.
Hizmet verdiğimiz sektörde teknolojik ve kurumsal hizmet anlayışı ile ilkelerimizden sapmadan sürekli inovatif olmaktır.
Ali Yılmaz Taşımacılık; standart, yasa ve mevzuatlar doğrultusunda sahip olduğu tüm değerin , kültürel, etik ve insani değerlerini de çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, iştirakçileri, tüm iş ortakları ve diğer paydaşları ile birlikte müşteri memnuniyeti ve şikayetlerinin yönetimini, hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, süreçlerin etkin ve verimli yönetilmesini mükemmeliyetçi yaklaşım ile sağlar.